Kategórie

O nás

Ďakujeme, že ste navštívili našu stránku www.motozolzso.sk, VITAJTE.

Spoločnosť  ZOLZSO, spol. s r.o. vznikla v roku 2008 a náš e-shop bol otvorený v roku 2010. Majiteľ Zoltán Pálovics pracoval od roku 1978 v známej Kolárovskej Babetárni.....Po zániku výroby založil vlastnú spoločnosť v oblasti distribúcie náhradných dielov na mopedy Babetta, Jawa, Simson na území Slovenska, Maďarska a Česka.

Na tomto elektronickom obchode ponúkame náhradné diely na motorky Babetta(210,207,225), Simson(S50, S51, Enduro, Skuter), JAWA(20, 21, 23, 50, 175, 250, 350).

Diely si môžete vyhladávať v tzv. hromadných kategóriách(Motor, Rám, Vidlica, Elektro) alebo v detailných kategóriách, ktoré sú zoradené podla strán katalógu danej značky motorky. Náš sortiment sa snažíme rozširovať  a aktualizovať čo najčastejšie. Postupne pridávame nové diely do ponuky ktoré nájdete aj v kategorii NOVINKY. V prípade že hľadaný produkt u nás nenájdete, kontaktujte nás a pokúsime sa ho zabezpečiť. Napríkad pneumatiky na motocykle vieme zabezpečiť takmer v každom rozmere.

Informácie o spôsobe prepravy a platbe za Vami objednaný tovar nájdete v INFORMÁCIE. Tovar označený zeleným rámčekom "Na sklade" zasielame štandartne nasledujúci pracovný deň od prijatia objednávky. V prípade, že si objednáte tovar do 12.00 hod, balík Vám odošleme ešte v deň prijatia objednávky. Ak si zvolíte prepravu kurierskou službou, tovar dostanete nasledujúci pracovný deň. V prípade malých balíčkov do 1kg štandardných rozmerov, vieme poslať zásielku 1. triedov slovenskej Pošty, v tomto prípade máte balíček nasedujúci pracovný deň (treba uvieť do komentára v objednávke "poslať 1. triedou!")

PRIJATÉ OBJEDNÁVKY NESPÁJAME, NEDOPĹŇAME ANI NEUPRAVUJEME !!! Keď sa Vám stane že niečo zabudnete objednať, neposielajte prosím email ohľadom doplnenia balíku (email niekdy končí v SPAM pošte a my ho neregistrujeme) ale pošlite si novú objednávku na zabudnuté súčiastky a do komentára napíšte aby sme Vám to pribalili k predošlej objednávke. Objednávky Vám budú spojené do jedného balíka(samozrejeme ak ešte predošlá objednávka nie je v expedicii) a bude Vám účtovaný jeden poplatok za prepravu. Ak chcete niečo z objednávky vymazať, zrušte si celú objednávku formou mailu alebo sms a vytvorte novú objednávku.

Samozrejme sme otvorení všetkým Vašim nápadom a postrehom na skvalitnenie našich služieb. Ak máte nápady na doplnenie našej ponuky náhradných dielov, napíšte nám a my sa to pokúsime zabezpečiť.

V prípade nejasností ohľadom produktov, systému objednávania alebo akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať .  Aby sme Vám boli schopný dať čo najpresnejšie odpovede na Vaše otázky, telefonické kontakty neuvádzame. Poprosíme Vás poslať požiadavku cez kontaktný formulár(nájdete ho v hornej lište "KONTAKT" ........mapu zavriete v ľavom hornom rohu) alebo e mailom(info@motozolzso.sk), poprípade zanechajte Vaše tel.číslo a zavoláme Vám.

 

S priateľským pozdravom,

 

                                                                                                                     team motozolzso.sk