Kategórie

O nás

Ďakujeme, že ste navštívili našu stránku www.motozolzso.sk, VITAJTE.

Spoločnosť  ZOLZSO, spol. s r.o. vznikla v roku 2008 a náš e-shop bol otvorený v roku 2010.

Na tomto elektronickom obchode ponúkame náhradné diely na motorky Babetta(210,207,225), Simson(S50, S51, Enduro, Skuter), JAWA 50(05/555/20/21/23) JAWA, ČZ (175, 250, 350).

Pre zlepšenie našich služieb, Vás žiadame aby ste si pozorne prečítali nasledovné inštrukcie, potrebné pre rýchle vybavenie Vašich objednávok(požiadaviek).

Diely si môžete vyhladávať v tzv. hromadných kategóriách(Motor, Rám, Vidlica, Elektro) alebo v detailných kategóriách, ktoré sú zoradené podla strán katalógu danej značky motorky. Náš sortiment sa snažíme rozširovať  a aktualizovať čo najčastejšie. Postupne pridávame nové diely do ponuky ktoré nájdete aj v kategorii NOVINKY.

Informácie o spôsobe prepravy a platbe za Vami objednaný tovar nájdete v INFORMÁCIE. Tovar označený zeleným rámčekom "Na sklade" zasielame štandartne nasledujúci pracovný deň od prijatia objednávky. V prípade, že si objednáte tovar do 12.00 hod, balík Vám odošleme ešte v deň prijatia objednávky. Ak si zvolíte prepravu kurierskou službou, tovar dostanete nasledujúci pracovný deň.

PRIJATÉ OBJEDNÁVKY NEDOPĹŇAME ANI NEUPRAVUJEME !!! Keď sa Vám stane že niečo zabudnete objednať, neposielajte prosím email ohľadom doplnenia balíku (email niekdy končí v SPAM pošte a my ho neregistrujeme) ale pošlite si novú objednávku na zabudnuté súčiastky a do komentára napíšte aby sme Vám to pribalili k predošlej objednávke. Objednávky Vám budú spojené do jedného balíka(samozrejeme ak ešte predošlá objednávka nie je v expedicii) a bude Vám účtovaný jeden poplatok za prepravu. Ak chcete niečo z objednávky vymazať, zrušte si celú objednávku formou e-mailu alebo telefonicky a vytvorte si novú(aktuálnu) objednávku.

Posielanie tovaru naspäť:

Dôvody môžu byť rôzne:

 - reklamácia tovaru, objednanie nepotrebných dielov(musia byť nepoužité). . .

Balíky poprosíme posielať na adresu skladu: Priemyselná oblasť 2970, Kolárovo 94603, urýchli to riešenie Vašej požiadavky(nezabudnite priložiť fotokopiu faktúry za dodaný tovar)

!!!REKLAMÁCIE PRIJÍMAME VÝHRADNE E-MAILOM S UVEDENÝM ČÍSLOM OBJEDNÁVKY ALEBO FAKTÚRY!!!

Samozrejme sme otvorení všetkým Vašim nápadom a postrehom na skvalitnenie našich služieb. Ak máte nápady na doplnenie našej ponuky náhradných dielov, napíšte nám a my sa to pokúsime zabezpečiť.

V prípade nejasností ohľadom produktov, systému objednávania alebo akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať .  Aby sme Vám boli schopný dať čo najpresnejšie odpovede na Vaše otázky, poprosíme kontaktuje nás e mailom(info@motozolzso.sk) alebo telefonicky(0905 747 530), poprípade zanechajte Vaše tel.číslo a zavoláme Vám.

Prosíme Vás o jednu vec:

Pamätajte, že aj tu pracujú ľudia, môžeme robiť chyby ale

ak sa tak stane: NAPRAVÍME TO!!!

Chcete sa stať naším obchodným partnerom? Oslovte nás a predávajte naše produkty s nami.

 

S poďakovaním a priateľským pozdravom,

                                                                                                                               team motozolzso.sk