Kategórie

Spôsob doručenia a platby

 

Spôsob platby:

- Dobierkou pri prevzatí balíka priamo od kuriera.

Platba na dobierku je spôsob úhrady objednávky, pri ktorom peniaze za Vašu objednávku odovzdáte priamo prepravcovi. Teda úhradu za objednávku od Vás prijme kuriér. Po vykonanej úhrade obratom obdržíte Vašu zásielku. V prípade, že potrebujete potvrdenie o zaplatení dobierky, požiadajte o vystavenie potvrdenie doručovateľa!

- Prevodom na účet IBAN:SK28 0900 0000 0002 1271 5067 SWIFT:GIBASKBX SLOVENSKÁ SPORITELŇA ako VS uvedte číslo objednávky.

Spôsob doručenia: 

-Cena dopravy  je 6 s DPH 

Doručujeme prostredníctom kurierskej služby GLS a SPP 

Kurier Vám dovezie objednaný tovar priamo na Vami určenú dodaciu adresu. Nemusíte teda nikam chodiť aby ste si zásielku prevzali. Doba doručenia zásielky je obyčajne 24 hodín od odoslania, no NEGARANTUJEME ju, nakoľko nám ju negarantujú na 100% ani kurierske spoločnosti !!! V sobotu, nedeľu a vo sviatočných dňoch prepravná služba tovar nedoručuje. Ak nemá kto zásielku na Vami uvedenej adrese prevziať, prepravca zásielku uloží na depo a následujúci pracovný deň ju prevezme znova na doručenie. Po treťom neúspešnom doručení prepravca zásielku vracia späť odosielateľovi, teda nám.

- Poškodený balík prosím nepreberajte, pošlite ho naspäť prepravcom a kontaktujte nás.

Do zahraničia tovar na dobierku neposielame

- Osobný odber tovaru je zdarma a je možné zrealizovať ho iba na centále spoločnosti ZOLZSO, spol. s r.o., Priemyselná oblasť 2970, 946 03 Kolárovo, výlučne po dohode cez e-mail info@motozolzso.sk !

- Pri objednávke nad 200 € prepravné neplatíte

Zásielky zasielame najneskôr nasledujúci pracovný den od obdržania objednávky a sú doručené do 1-3 pracovních dní od expedície. Záleží od zvoleného spôsobu dopravy. Objednávky expedujeme iba v PRACOVNÝCH dňoch.  Objednávky prijaté do 12.00 hod expedujeme ešte v deň prijatia objednávky. Prijaté po 12,00 hod expedujeme nasledujúci PRACOVNÝ deň

Pri platbe prevodom zasielame vami objednaný tovar až po pripísani úhrady na náš účet.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo v prípade meškania zásielky, nás prosím nevahajte kontaktovať e-mailom na info@motozolzso.sk.