Kategórie

O nás

Ďakujeme, že ste navštívili našu stránku www.motozolzso.sk, VITAJTE.

Spoločnosť  ZOLZSO, spol. s r.o. vznikla v roku 2008 a náš e-shop bol otvorený v roku 2010. 

Na tomto elektronickom obchode ponúkame náhradné diely na motorky Babetta(210,207,225), Simson(S50, S51, Enduro, Skuter), JAWA 50(05/555/20/21/23) JAWA, ČZ (175, 250, 350).

Pre zlepšenie našich služieb, Vás žiadame aby ste si pozorne prečítali nasledovné inštrukcie, potrebné pre rýchle vybavenie Vašich objednávok(požiadaviek).

Diely si môžete vyhladávať v tzv. hromadných kategóriách(Motor, Rám, Vidlica, Elektro) alebo v detailných kategóriách, ktoré sú zoradené podla strán katalógu danej značky motorky. Náš sortiment sa snažíme rozširovať  a aktualizovať čo najčastejšie. Postupne pridávame nové diely do ponuky ktoré nájdete aj v kategorii NOVINKY.

Vysvetlenie označenia produktov *A alebo *B - jedná sa o definovanie kvality produktu:

*A - je to označenie najvyššej kvality dostupnej na trhu

*B - je to označenie produktov B-čkovej kvality - väčšinou sa jedná o produkty dovezené mimo EU


Informácie o spôsobe prepravy a platbe za Vami objednaný tovar nájdete v sekcii OBCHODNÉ INFORMÁCIE. Tovar označený zeleným rámčekom "Na sklade" zasielame štandartne nasledujúci pracovný deň od prijatia objednávky. V prípade, že si objednáte tovar do 12.00 hod, balík Vám odošleme ešte v deň prijatia objednávky. Ak si zvolíte prepravu kurierskou službou, tovar dostanete nasledujúci pracovný deň.

Pred potvrdením objednávky si prosím skontrolujte objednané položky(systém Vám ponúkne náhľad Vašej objednávky), či je všetko v poriadku.

PRIJATÉ OBJEDNÁVKY NEDOPĹŇAME ANI NEUPRAVUJEME !!! Keď sa Vám stane že niečo zabudnete objednať, neposielajte prosím email ohľadom doplnenia balíku (email niekdy končí v SPAM pošte a my ho neregistrujeme) ale pošlite si novú objednávku na zabudnuté súčiastky a do komentára napíšte aby sme Vám to pribalili k predošlej objednávke. Objednávky Vám budú spojené do jedného balíka(samozrejeme ak ešte predošlá objednávka nie je v expedicii) a bude Vám účtovaný jeden poplatok za prepravu. Ak chcete niečo z objednávky vymazať, zrušte si celú objednávku formou e-mailu alebo telefonicky a vytvorte si novú(aktuálnu) objednávku.

Posielanie tovaru naspäť:

Dôvody môžu byť rôzne:

 - reklamácia tovaru, objednanie nepotrebných dielov(musia byť nepoužité). . .

Balíky poprosíme posielať na adresu skladu: Priemyselná oblasť 2970, Kolárovo 94603, urýchli to riešenie Vašej požiadavky(nezabudnite priložiť fotokopiu faktúry za dodaný tovar)

Dôležité informácie týkajúce sa reklamácie nájdete v obchodných podmienkach v sekcii Obchodné informácie.

!!!REKLAMÁCIE PRIJÍMAME VÝHRADNE E-MAILOM S UVEDENÝM ČÍSLOM OBJEDNÁVKY ALEBO FAKTÚRY!!!

Samozrejme sme otvorení všetkým Vašim nápadom a postrehom na skvalitnenie našich služieb. Ak máte nápady na doplnenie našej ponuky náhradných dielov, napíšte nám a my sa to pokúsime zabezpečiť.

V prípade nejasností ohľadom produktov, systému objednávania alebo akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať .  Aby sme Vám boli schopný dať čo najpresnejšie odpovede na Vaše otázky, poprosíme kontaktuje nás e mailom(info@motozolzso.sk) alebo telefonicky(0907 747 530), poprípade zanechajte Vaše tel.číslo a zavoláme Vám.

Prosíme Vás o jednu vec:

Pamätajte, že aj tu pracujú ľudia, môžeme robiť chyby ale

ak sa tak stane: NAPRAVÍME TO!!!

 

S poďakovaním a priateľským pozdravom,

                                                                                                                               team motozolzso.sk